Home ShowBiz Irina Shayk flet pas ndarjes nga Bradly Cooper, zbulon a ka besim tek martesa
Irina Shayk flet pas ndarjes nga Bradly Cooper, zbulon a ka besim tek martesa
0

Irina Shayk flet pas ndarjes nga Bradly Cooper, zbulon a ka besim tek martesa

0
0

Supermodelja Irina Shayk duket një mrekulli në kopertinën e verës për revistës Harper Bazzar”. Modelja Shayk ka dhënë intervistën e parë pas ndarjes nga aktori Bradley Cooper.

Megithëse është një nga modelet më të suksesshme në botë, Irina ka treguar se edhe ajo ka ditët e këqija dhe se ajo nuk është perfekte.

“Ndonjëherë nuk dukem si modele. Unë jam një qenie njerëzore dhe gaboj si të gjithë”,-është shprehur Irina.

Irina po ashtu ka folur edhe për ndarjen me Bradley Cooper, ku u shpreh se çuditet nga kurioziteti i njerëzve.

“Mendoj që është thjesht të qenit njerëzor: nëse nuk e ke, do ta kesh. Ka një perde dhe t’i do ta hapësh. Besoj se është kurioziteti që i shtyn”,-ka shtuar Irina.

Ndërsa në lidhje me martesën, ajo vazhdon të besojë dhe nuk është kundra.

“A besoj te martesa? Po, sigurisht. Nuk jam ai lloj personi që është kundër saj”,-përfundoi Irina.

Irina dhe Bradley u ndanë këtë vit pas 4 vitesh lidhje, ndërkohë që kanë edhe në vajzë.

Link: https://www.harpersbazaar.com/culture/features/a27610049/irina-shayk-interview-2019/?utm_campaign=likeshopme&src=dashhudson&utm_medium=instagram&utm_source=dash%20hudson&utm_content=www.instagram.com/p/BzxpeycFXSs/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxiUye8HTmN/