Home Tag "flet per lidhjen"

“Ishte çun i mirë” Eva Murati tregon kur e ka dhënë puthjen e parë

0
Moderatorja e njohur Eva Murati ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “3-shat”, i drejtuar nga Bora Zemani dhe nga binjakët Donald e Romeo Veshaj. Gjatë intervistës, moderatorja ka folur edhe për jetën private, megjithëse mundohet që të tregohet gjithmonë e rezervuar. Moderatorja Eva Murati e cila prej 7 është në një lidhje me […]