Home Tag "format"

Ekspozon format me bikini, Rina djeg rrjetin me foto të nxehta

0
Këngëtarja Rina Balaj është duke shijuar ende pushimet së bashku me partnerin e saj reperin Sin Boy. Atë e shohim mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk i kursen fotot me bikini ku ekspozon format e saj. Në disa foto të postuara së fundmi, Rina shfaqet me një palë bikini me lule e ngjyra të […]

Me poza joshëse nga shtrati, Kejvina sërish i la të gjithë pa fjalë

0
Modelja Kejvina Kthjella është një prej personazheve të shoëbizit që më shumë se kushdo tjetër është në qendër të vëmendjes. Falë fotove joshëse dhe formave të saj perfekte, ajo di se si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Atë e shohim shpesh me foto mjaft joshëse ku pozon me bikini apo teksa realizon video mjaft […]