Home Tag "foto arbana ledion"

Arbana i jep bekimin Ledionit

0
E sotmja do të jetë finalja e madhe e “The Voice” dhe Ledioni do të ndahet me shumë vështirësi nga dashuria e tij e madhe. Ai ka një lidhje speciale me këtë program dhe është kujdesur që sot çdo gjë të shkojë mirë. Ashtu si përpara nisjes së spektaklit në puntatën e parë të këtij […]