Home Tag "fp1"

Lorik Cana i bën pushimet në Shqipëri

0
Ai e ka mundësinë të shkojë kudo por ka zgjedhur Shqipërinë. Me Boikenin dhe bashkëshorten italiane po kalojnë disa ditë të bukura. Sot nuk shkuan në det, zgjodhën malin. Ata ndodhen në Dajt për të qëndruar disa orë larg temperaturave të larta, por edhe për të parë malin. Loriku ka postuar disa foto nga teleferiku […]

Çfarë ka totalisht të ndaluar i dashuri i këngëtares shqiptare?

0
Ajo mund mos të ketë fare të dashur po gjithsesi një deklaratë e tillë do përbënte lajm. Fibi ka gjetur diku nëpër rrjete sociale një shprehje në të cilën thuhet se i dashuri e kishte të ndaluar të frynte qirinjtë e tortës për të shprehur dëshirë. Kjo sepse gjithçka e mirë në jetën e tij […]

Jo më si reper – Djali i Majkit ndryshon stil

0
Roan është një ndër fëmijët më të famshëm të momentit. Sot bën fiks 3 muaj që ka lindur dhe si në çdo datë 19 edhe sot Majlinda ia bëri urimin. Si çdo mama i uroi të jetë i shëndetshëm dhe i lumtur. Ajo që më shumë tërhoqi vëmendjen ishte veshja e djalit. Deri në fotot […]

Mos u ngatërroni me Anxhelinën, ka një djalë që e mbron!

0
Nëse keni ndërmend të bëni ndonjë nga ato komentet ngacmuese dhe dashakeqëse ndaj Anxhelina Hadërgjonajt, ju këshillojmë të mos e bëni. Është dikush që hidhet në flakë për ta mbrojtur atë, sepse në fund të fundit ndaj janë miqtë e vërtetë. Në një foto të Anxhelinës, dikush e akuzoi për Photoshop dhe Arieli iu hodh […]

Agron Llakajn tani e njeh dhe Italia

0
Fansat i ka të shpërndarë kudo në botë, por tani e njohin edhe italianët. Tomas Strakosha, futbollisti që luan me ekipin e Lazios, në një intervistë për një televizion në Itali u pyet se kush ishte komediani i tij i preferuar. Ai tregoi se i preferuari ishte aktori shqiptar i humorit, Agron Llakaj. Pas kësaj […]

Barbana nuk ndalet kur bëhet fjalë për Ergin

0
Barbana nuk ka ndërmend të ndalet, sepse bëhet fjalë për vëllain e saj. Po shkon gati një vit që nga aksidenti tragjik ku Ergi humbi jetën dhe nuk ka ditë që e motra të mos e kujtojë publikisht. Në zemër e mendje e ka në çdo sekond. Bëri një tatuazh me fytyrën e tij dhe […]

Mos, po e nisni ditën gabim!

0
Rutina e mëngjesit është e ndryshme për të gjithë. Dikush hyn menjëherë në dush, dikush lexon gazetën, apo dikush kërcen poshtë çarçafëve. Nuk ka vend për gjykime në këtë pikë. Megjithatë ka disa rituale të mëngjesit që nuk duhen bërë se nëse i bëni atëherë do të jeni i pakënaqur dhe joproduktiv gjatë ditës. Janë […]

Klaudia Pepa vjen në Shqipëri – A u takua me Albin?

0
Lajmi i ndarjes së tyre nuk ishte aspak i mirë për ata që e kishin adhuruar lidhjen e gjatë mes dy balerinëve. Megjithatë vetë ish-partnerët e morën më me sportivitet, aq sa Klaudia u detyrua të shkruante se nuk ishte fundi i botës, pasi shumë prej ndjekësve ishin duke i kërkuar llogari një më një. […]

Dafi dhe Defri zbulojnë pamje nga klipi në jahtin luksoz

0
Bënë bujë pak ditë më parë xhirimet e klipit të Dafit dhe Defrit. Ata kaluan disa ditë në jahtin luksoz. Pas bashkëpunimit që pati Silva me Defrin, këtë herë do të vijë një këngë djemsh. Dihet se kur ata bëhen bashkë do të flasin për pijet, qejfin me shoqërinë dhe dashurinë. Ky do të jetë […]

Erdhi dita – Luana më e lumtur se kurrë

0
Ka qenë vërtetë e lodhshme kjo periudhë për Luanën. Puna në televizion e më pas koncertet intensive, e kishin bërë të hiqte dorë nga pushimet. Po vera e nxehtë nuk mund të kalojë pa bërë disa pushime të gjata e të mira. Të shkosh larg për një kohë të gjatë dhe të shfrytëzosh fundjavat për […]