Home Tag "fp1"

Lajme të reja nga Stresi – Lançohet webfaqja e tij

0
Jemi mësuar që të shikojmë fotot, të dëgjojmë muzikë apo të mësojmë më shumë për këngëtarët e preferuar në platforma të ndryshme. Kjo nuk do të ndodhë më përsa i përket këngëtarit Stresi. Tashmë në një faqe të vetme do të gjeni gjithçka më lehtësisht për Stresin. Duke filluar nga këngët më të fundit, fotot […]

E pabesueshme! Rovena Stefa jashtë finales së Këngës Magjike?!

0
Eshtë shprehur mjaft e indinjuar, por edhe e guximshme, në postimin e saj, këngëtarja e mirnjohur Rovena Stefa. Artistja shumë e dashur për publikun, bën me dije se nuk do jëtë pjësë e finales së “Këngës Magjike 19”. Me tone prekëse ajo ka shkruar, duke iu referuar punës së saj si dritë që nuk mposhtet […]

Françeska Jaçe zhvishet në mes të dimrit

0
Modelja simpatike Françeska ka postuar foto në profilin e saj në instastory ku na tregon që ka nevojë për pushime. Jemi në një kohë shumë të ftohtë dhe për këtë arsye Françeska ka rrëmbyer valixhen dhe është nisur për udhëtim. Eshtë parë buzë detit e mbledhur me një peshqir ngjyrë portokalli dhe me flokët e […]

E djeg mbrëmë Fjolla Morina skenën e Këngës Magjike

0
Bukuroshja Fjolla Morina ka konkuruar këtë vit në spektaklin e Këngës Magjike. Në bashkëpunim me Blastën ajo ka sjellë këngën “Shake”. Fjolla njihet për natyrën e saj tepër aktive por mbrëmë i ka lënë të gjithë pa fjalë. Në Pallatin e Kongreseve Fjolla i ka vënë flakën skenës me performancën e saj. Më poshtë disa […]

Jeta luksoze e Ermal dhe Ariana Fejzullahu

0
Çifti simpatik i showbizit Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë prindërit e dy vajzave dhe një djali. Jeta e tyre familjare duket që nuk i ka penguar aspak ata të dy. Ermali dhe Ariana i kushtojnë edhe hapsirë vetes së tyre pa praninë e fëmijëve. Në fakt çiftet e martuar kanë nevojë edhe për hapsira pa […]

E kush mund të bëntë që Turqia të shkëlqejë më shumë në këto ditë festash – Prania e Luanës e ka bërë një gjë të tillë

0
Moderatorja dhe këngëtarja simpatike Luana Vjollca është duke kaluar disa ditë pushimesh në Turqi. Luana është duke shijuar suksesin tek program i saj më i ri “Shiko kush luan”. Luana është parë që brënda një muaji të udhëtojë dy herë drejt Turqisë, mos vallë ajo po përgatit projekt të ri atje. Kjo mbetet për tu […]

Reagon Tuna pas lajmeve që qarkullonin për ndarjen mes saj dhe Patrisit

0
Këngëtarja simpatike Tuna e njohur gjithmonë për natyrën e saj çapkëne. Tuna gjithashtu spikat edhe për një menefregizëm të saj ndaj lajmeve që janë shkruar apo vazhdojnë të shkruhen për të. Së fundmi është folur shumë në media për një ndarje të mundshme mes çiftit Tuna – Patris. Pas këtij lajmi në fillim ka reaguar […]

Rashel braktis Shqipërinë – Zbuloni vendin se ku ndodhet ajo

0
Bukuroshja Rashel e cila është gjithmonë në qëndër të vëmëndjes nga mediat, nuk kishte sesi të shpëtonte as kjo foto e publikuar së fundmi pre saj. Rashel ka vendosur të largohet nga Shqipëria. Është vënë re nga një foto e postuar prej saj në Instagram që Rashel na dërgon “kartolinë nga qielli i Anglisë”. Pra […]

Alketa, fjalë të ngrohta nëne për vajzën e saj

0
Vogëlushja e Alketa Vejsiut ditën e djeshme festoi ditën e emrit “Nicol”. Ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj në të cilën është kujdesur të mos i tregojë fytyrën. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Kaq shume e desha keshtu sic eshte… Zoti na ka shperblyer! Eshte e bukur Niki se ka zemren dhe mendjen […]