Home Tag "fp1"

Bashkëbisedim nën ujë, Florjan Binaj dhe Ori Nebiaj realizojnë videon më të bukur

0
Moderatorja e “Top Channel”, Ori Nebiaj është duke realizuar “Pushime on Top”, një emision veror shumë tërheqës ku së bashku me Flori Gjinin intervistojnë personazhe të njohura në çdo cep të Shqipërisë. Këtë herë ajo kishte të ftuar aktorin e njohur të “Portokallisë”, Florian Bino me të cilin ka realizuar një video shumë të këndshme […]

Rikthehet sërish “Shiko kush luan”…, ja çfarë thotë Luana

0
Moderatoren Luana Vjollca mund ta shohim sërish në drejtimin e spektaklit “Shiko kush luan”. Pasi e drejtoi me sukses për tre sezoni rrjesht, Luana mund të rikthehet sërish me një prej formateve më të suksesshme në “Top Channel” dhe që ka thyer rekord audience. Ajo ka postuar në instagram një video me disa nga momentet […]

Rekord rastesh të reja me COVID-19, ndërrojnë jetë 4 pacientë

0
130 raste pozitive me COVID-19 janë rregjistruar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, duke shënuar kështu një rekord të ri. Ministria e Shëndetësisë njofton gjithashtu se kanë ndërruar jetë 4 pacientë dy 85 vjeçar nga Tirana, një nga Mirdita dhe një tjetër nga Shkodra të cilët vuanin nga sëmundje bashkëshoqëruese. Gjatë 24 orëve […]