Home Tag "Francesko Begeti"

Sonila Meço në tavolinë me biznesmenin e fuqishëm. Provokon apo lajmëron rikthimin në Top Channel

0
Së fundmi dy emra po përfliten për drejtimin e emisionit “Top Story” tashmë pas largimit të Ballës. I pari është emri i  gazetares dhe moderatores së njohur Sonila Meço që aludohet të zëvendësojë Sokol Ballën në karrigen drejtuese të “Top Story”. Ditën e djeshme gjithashtu është thuajse konfirmuar se në vend të tij do të shkojë Ylli […]