Home Tag "fshin"

Shpërndanë informacion të rremë, YouTube fshin kanalin e rëndësishëm

0
Shpikësit e lëvizjes anësore të mendimtarëve kanë humbur një kanal të rëndësishëm të  shpërndarjes në YouTube. Kompania fshiu kanalin pasi mori një paralajmërim më 26 maj të  2021 në 3:29 pasdite. Diapazoni i Michael Ballweg në të ardhmen do të kufizohet kryesisht në fazat e demonstrimit. Youtube sot ka fshirë kanalin e “mendimit anësor 711” […]

Instagrami i fshin fotot, Arbenita rrëfen çfarë i ndodhi

0
Modelja e njohur Arbenita Ismajli është mjaft aktive në instagram ku e shohim të postojë vazhdimisht foto dhe video ku ekspozon format e saj perfekte. Mirëpo instagrami i ka fshirë modeles disa foto të postuar së fundmi ku ajo shfaqej me molin e ri të flokëve dhe me një kostum banjoje në ngjyrë të zezë. […]