Home Tag "fustani ekspozues"

Marina në prehërin e Getit, por fustani ekspozon më shumë nga çduhet

0
Moderatorja Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj këngëtari Getoar Selimi janë bërë së fundmi objekt bisede në media për një krizë të mundshme. Por thashethemet u hodhën poshtë nga Geti i cili disa ditë më parë postoi një foto më Marinën, ku dukeshin shumë të lumtur. Këtë herë ka qënë Marina ajo që ka postuar […]