Home ShowBiz Marina në prehërin e Getit, por fustani ekspozon më shumë nga çduhet
Marina në prehërin e Getit, por fustani ekspozon më shumë nga çduhet
0

Marina në prehërin e Getit, por fustani ekspozon më shumë nga çduhet

0
0

Moderatorja Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj këngëtari Getoar Selimi janë bërë së fundmi objekt bisede në media për një krizë të mundshme.

Por thashethemet u hodhën poshtë nga Geti i cili disa ditë më parë postoi një foto më Marinën, ku dukeshin shumë të lumtur.

Këtë herë ka qënë Marina ajo që ka postuar një foto në Instagramin e saj ku ulet në prehërin e Getit.

Por fansave nuk ju ka shpëtuar një detaj nga fustani i Marinës.

Këngëtarja ndërsa pozon, tregon të brendshmet dhe këtë e kanë vënë re edhe fansat, të cilët kanë komentuar këtë detaj, por Marina ka preferuar të qëndrojë në heshtje.

View this post on Instagram

❤️💚

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Inkedmarina geti_LI

Inkedmaria getiii_LI

Link: https://www.instagram.com/p/B16MDMaFqA-/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BsTj-MnDtlP/