Home Tag "Georgina Rodriguez"

Georgina Rodriguez publikon foto nga shtrati duke puthur Kristiano Ronaldon

0
Kristiano Ronaldo është futbollisti më i njohur në të gjithë botën, që me talentin e pazakontë ka lënë gjurmë në historinë e futbollit. Kristiano Ronaldo është gjithashtu edhe një familjar mjaft i mirë, i cili së bashku me partneren e tij Georgina Rodriguez, përkujdesen për katër fëmijët e tyre. Së fundmi e dashura e Ronaldos […]

Pushime me familjen, Gerogina publikon foto të ‘nxehta’ nga pishina

0
Kristiano Ronaldo ddhe Gerogina Rodriguez së bashku me fëmijët, fluturuan pak ditë më parë për në Greqi, për të shijuar disa pushime relaksuese dhe zbavitëse. Ndërkohë që ylli portugez është filmuar duke stërvitur trupin e tij në palestër, partnerja e tij po shijon ujin së bashku me fëmijët. Në pishinë ajo pozon me bikini, duke […]

Si reagon Georgina, kur i afrohet Kristiano Ronaldo

0
Partnerja e futbollistit Kristiano Ronaldo, bukuroshja e njohur Georgina Rodriguez publikon thuajse çdo ditë momente nga përditshmëria e saj në Instagram. Ditën e djeshme duket se partnerja e CR7, ka zbuluar disa gjëra më tëpër rreth jetës së tyre intime. Ndërkohë që ka postuar një foto tunduese tek shkallët, ku shihet në një pozicion mjaft […]

Brenda një viti ai e ka shtuar familjen e tij me 4 pjesëtarë. Ja kartolina e familjes së Ronaldos për festa

0
Cristiano Ronaldo vendosi që të bënte me ta një kartolinë Krishtlindjeje. Fotoja është postuar nga e dashura e tij, 22-vjeçarja Georgina Rodriguez. Bukuroshja brune e shoqëroi foton me diçiturën: “Të krijosh dashuri me ty dhe të jetosh me ty”. Nëna e re mban në duar vajzën e saj 2-muajshe Alana Martina, Cristiano mban vajzën 6-muajshe […]