Home Sport Pushime me familjen, Gerogina publikon foto të ‘nxehta’ nga pishina
Pushime me familjen, Gerogina publikon foto të ‘nxehta’ nga pishina
0

Pushime me familjen, Gerogina publikon foto të ‘nxehta’ nga pishina

0
0

Kristiano Ronaldo ddhe Gerogina Rodriguez së bashku me fëmijët, fluturuan pak ditë më parë për në Greqi, për të shijuar disa pushime relaksuese dhe zbavitëse.

Ndërkohë që ylli portugez është filmuar duke stërvitur trupin e tij në palestër, partnerja e tij po shijon ujin së bashku me fëmijët.

Në pishinë ajo pozon me bikini, duke treguar format e saj perfekte.

“Instagram vs real life” shkruan Georgina në Instagram, duke krahasuar një foto sensuale të të pasmeve të saj në ujë dhe një video ku luan në pishinë me Cristiano Junior.

Link: https://www.instagram.com/p/ByxIug9oi-L/

View this post on Instagram

Good Morning 😉👌🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Link: https://www.instagram.com/p/Byw8mAwA6fF/

 

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BymzzpEIUny/