Home Tag "geti xheloz"

Marinën nuk e do vetëm Getoari

0
Marina bukuroshja e Getoarit, duket se nuk dashurohet vetëm prej tij. Marina është edhe shumë e dashur për fansat e saj. Dashurinë për të ata e shprehin në forma nga më të ndryshmet. Këtë herë kanë zgjedhur të shkruajnë emrin e saj nëpër duar me stilolaps. Ndoshta herën tjetër bëjnë tattoo të vërteta?! Gjithsesi është […]

Plas Xhelozia midis Getit dhe Marinës

15.31K
Geti dhe Marina, një ndër çiftet e preferuara për publikun, siç duket po kalojnë në disa faze të lidhjes, të cilat janë të pashmangshme. Geti mesa duket, i vetëdijshëm për bukuroshen që ka në krah, ka filluar të xhelozojë. Sigurisht që Marina është mërzitur nga ky fakt, siç bëjnë me dije disa të afërm të […]