Home ShowBiz Plas Xhelozia midis Getit dhe Marinës
Plas Xhelozia midis Getit dhe Marinës
0

Plas Xhelozia midis Getit dhe Marinës

15.31K
0

Geti dhe Marina, një ndër çiftet e preferuara për publikun, siç duket po kalojnë në disa faze të lidhjes, të cilat janë të pashmangshme. Geti mesa duket, i vetëdijshëm për bukuroshen që ka në krah, ka filluar të xhelozojë. Sigurisht që Marina është mërzitur nga ky fakt, siç bëjnë me dije disa të afërm të çiftit. Megjithatë ku ka dashuri pa xhelozi?