Home Tag "ghulo"

Ana Kabashi sjell “Na thej” – Klip për të mos u humbur

0
Ana Kabashi sapo ka publikuar klipin e saj më të ri të tiltulluar “Na thej”. Një klip i cili e solli bukuroshen në një stil krejtësisht tjetër. Këngë ritmike dhe që të bën mënjëherë të dashurohesh është punuar me mjeshtëri nga Masive Produksion (Granit Gashi), e ndërsa teksti i veçantë është shkruar nga Ghulo. Për […]

Detajet e projektit të Mentor Kurtishit

0
Mentor Kurtishi është duke u përgatitur për projektin e ri muzikor dhe “EmraCom” ka dhënë lajmin. Bëhet fjalë për një këngë në bashkëpunim me Ghulo. Është zbuluar edhe titulli i projektit që do të jetë “A dalim me chillit”. Hite të shumta do të vijnë në vazhdimësi nga artistët e mëdhenj, ndaj një verë e […]