Home Tag "Gjyste"

Me të pasmet jashtë, Gjyste Vulaj djeg rrjetin me foto përvëluese

0
Këngëtarja Gjyste Vulaj është dalluar gjithmonë për format e saj perfekte të cilat do t’ja kishte zili edhe një 20 vjeçare. Këngëtarja ka nisur së fundmi pushimet dhe me disa foto ku pozon me bikini ka djegur rrjetin. Ajo pozon e shtrirë buzë detit me një palë bikini leopard teksa ekspozon të pasmet. Këngëtarja i […]