Home Tag "Guess"

Super joshëse për Guess, Luana zbulon fotot nga seti për firmën e njohur

0
Moderatorja Luana Vjollca vijon të jetë një prej personazheve më të përfolura të momentit. Ajo është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes pasi e shohim gjithmonë midis muzikës, televizionit e së fundmi edhe modës. Firma e njohur Guess e ka zgjedhur moderatoren si imazhin e saj dhe së fundmi Luana ka sjellë disa foto nga […]

Provokon Rike, pozon me të brendshme e ftuar në sfilatën e Guess

0
Ish banorja e Big Brother Rike Roçi e cila ka dalluar gjithmonë për pamjen e saj tërheqëse dhe format joshëse është mjaft aktive në rrjetet sociale. Atë e shohim vazhdimisht të publikojë foto dhe video nga jeta e saj e përditshme, por edhe nga ajo profesionale ku e shohim së fundmi të aganzhuar edhe në […]