Home ShowBiz Super joshëse për Guess, Luana zbulon fotot nga seti për firmën e njohur
Super joshëse për Guess, Luana zbulon fotot nga seti për firmën e njohur
0

Super joshëse për Guess, Luana zbulon fotot nga seti për firmën e njohur

0
0

Moderatorja Luana Vjollca vijon të jetë një prej personazheve më të përfolura të momentit.

Ajo është vënë vazhdimisht në qendër të vëmendjes pasi e shohim gjithmonë midis muzikës, televizionit e së fundmi edhe modës.

Firma e njohur Guess e ka zgjedhur moderatoren si imazhin e saj dhe së fundmi Luana ka sjellë disa foto nga një set fotografik të realizura pikërisht për markën e njohur.

Ajo shfaqet me një palë bikudina në flokë, me një grim perfekt, ndërsa mban veshur një bluzë me dekodenë e hapur të zezë me pika të bardha.

Luana shfaqet shumë joshëse teksa ka rrëmbyer vëmendjen e fansave dhe miqve të cilët e komplimentojnë për pamjen e saj.

Kujtojmë se moderatorja është duke u përgatitur për të nisur sezonin e ri të “Shiko kush luan”, ndërsa pak javë më parë publikoi një tjetër hit, bashkëpunimin me Jay Santos, një këngë që pati një sukses të menjëhershëm duke u shndërruar në një hit veror.

View this post on Instagram

I #Guess this is it. ✨✨✨

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFKY-vxH2I8/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDmIB4CHGep/