Home Tag "hit"

Po vjen, super hiti i Stresit publikohet sot

0
Fiks në ditën e duhur, e shtunë pasdite për t’i vënë flakën kësaj mbrëmje me super bashkëpunimit me Stresit, Don Phenom, Anxhelo Koçit dhe Flor Banës me titull “Big Booty”. Pas suksesit të këngës Real Life e cila vetëm për pak ditë ka arritur 1 milion klikime ne YouTube, në orën 18:00 publikohet mega projekti. […]

Ardian Bujupi sjell në treg “SuperModels”

0
Jemi mësuar të dëgjojmë super këngë nga ai, dhe kënga e tij më e reja e lançuar para pak orëve do pritet të jetë një “hit” i vërtetë. Kënga që sapo ka dalur në treg mban titullin “SuperModels”. Me një ritëm dhe me një tekst shumë të veçantë, Ardiani është munduar të sjellë një tjetër […]

Si po ecën „Zeshkania“ e Soni Malaj?

0
Soni Malaj para disa muajve lançoi në treg këngën me titull “Zeshkania“.  Deri më tani këngëtarja po shijon suksesin e kësaj kënge. E shfaqur me një stil të veçantë në videoklip Soni nuk ka lënë shumë hapësirë për të komentuar. Kënga është pritur shumë mirë nga publiku dhe është shumë pranë 1 milion klikimeve, një […]

Sukses i madh i “Ani Bre Ani” e Lirjon Zenelaj

0
Lirjon Zenelaj është një këngëtar i ri me një talent shumë të madh dhe premtues. Kënga e tij e parë e lançuar në treg nga Arkiva Shqip ka arritur të ketë sukses dhe mbi të gjitha është pritur shumë mirë nga publiku. Kjo këngë ka pothuajse dy muaj që ka dalur në treg dhe për […]

Së shpejti 2ton me 100 të mira

0
2Ton ka paralajmëruar një këngë e cila sipas tij do të vijë së shpejti. Klipi më i ri do të titullohet “100 t’mira”, na ka lajmeruar këngëtari përmes një fotografie të postuar në rrjetin social instagram. 2Ton njihet për natyrën e tij të veçantë të të bërit të klipeve, padiskutim ky do të jetë edhe hiti i […]

“Tarantino” suksesi i konfirmuar për Majk

0
Sapo është publikuar klipi më i ri nga Majk i cili titullohet “Tarantino”. Majk ka ardhur shumë ndryshe në këtë projekt. Ai gjithmonë ka rezervuar surpriza për fansat në çdo klip që sjell por këtë herë Majk erdhi ndryshe. Majk sjell vetëm hite dhe “Tarantino” është suksesi i rradhës i tij. Link: https://www.youtube.com/watch?v=OoPdNz5jU1E  

Meda vjen këtë të shtunë

0
Meda prej kohësh është duke punuar me projektet e reja që do të lançojë. Ai sapo ka lajmëruar të gjithë miqtë dhe fansat se këtë të shtunë do të vijë projekti i tij më i ri me videoklip. Ndërkohë që para pak ditësh lajmëruam edhe për projektin që Meda dhe Vjollca Haxhiu janë duke punuar […]

Dj Blunt me pushime apo…?

0
Dj Blunt ka postuar një foto në të cilën shfaqet në një formë perfekte, i palestruar dhe me një veshje shumë verore. Ç`të keqe ka do të thoni? Jo përkundrazi, nuk ka asgjë të çuditshme deri këtu. Ajo që na kuriozon neve, është fakti nëse kjo foto është nga pushimet e tij, apo është një […]

Mërgim Mjeku lançon sot hitin e tij të ri – Foto ekskluzive

0
Mërgim Mjeku këngëtari i shumë hiteve, do të sjellë sot më në fund, klipin e tij më të ri. Ky është në fakt një hit i lajmëruar prej kohësh. Nën një muzikë verore dhe nën disa fjalë të bukura dashurie, do të vijë një klip dhe interpretim fantastik, nga Mërgimi. Tre fjalë që mund ta […]