Home Tag "i dashuri"

Pozon nga shtrati me të dashurin, Roza i habit të gjithë

0
Moderatorja Roza Lati është një prej personazheve më karizmatik të ekraneve shqiptare. Atë e shohim gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku tregon ndan me fansat detaje të ndryshme nga jeta e saj private, por edhe profesionale. Këtë herë Roza ka postuar disa foto ku pozon me body të zin ë shtrat ndërsa po përqafon një […]

Puthje dhe përkëdhelje, këngëtarja shqiptare kapet mat me të dashurin

0
Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është arratisur drejt Meksikës për të kaluar disa ditë pushime me partnerin e saj. Ajo është fotografuar teksa është duke marrë rreze dielli veshur me një bikini të kuq. Në disa foto Bebe shihet me një qenush në duar, ndërsa në disa të tjera shtrirë me partnerin në shezlon duke dhuruar […]

Nga i dashuri, tek propozimet për martesë, Lei i tha të gjitha

0
Moderatorja simpatike Lei Kraja ka vendosur t’ju përgjigjet fansave duke shuar disa kuriozitete lidhur me jetën e saj private. Dikush i ka thënë moderatores se mendon që i dashuri i saj është një djalë me fat dhe ajo është përgjigjur se të njëjtën gjë do të mendonte edhe ajo nëse do të kishte një të […]

Fotografohet në momente intime me të dashurin, Bebe zyrtarizon lidhjen

0
Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është përfolur në media për një lidhje me një djalë simpatik, por të panjohur për publikun. Mediat e huaja e kanë fotografuar disa herë nën shoqërinë e djalit brun, i cili mesa duket nuk është personazh i njohur. Të gjithë këto zera, këngëtarja sapo i konfirmoi edhe vetë, duke postuar në […]

Fjoralba Ponari në një lidhje, ja kush është partneri i saj

0
Moderatorja e njohur Fjoralba Ponari ka qenë gjithmonë e rezervuar sa i takon jetës së saj private. Ajo ka treguar shumë pak për të mos thënë aspak lidhur me historitë e saj të dashurisë dhe gjithmonë është fokusuar tek karriera dhe pjesa profesionale. Megjithatë ajo e ka pranuar së fundmi se është në një lidhje […]