Home Tag "ikin ne rome"

Fejesa e tyre bëri shumë bujë, por ku kanë shkuar Joni dhe Merlin

0
Duket se ata kanë dashur t’i shpëtojnë paksa gjithë vëmendjes së krijuar nga fejesa e tyre, pasi ky event u bë një nga lajmet me të diskutura në media këto dy ditët e fundit. Por Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri, kanë fituar sërish vëmendje. Në disa postime të bëra në rrjetet sociale ata kanë bërë të […]