Home ShowBiz Fejesa e tyre bëri shumë bujë, por ku kanë shkuar Joni dhe Merlin
Fejesa e tyre bëri shumë bujë, por ku kanë shkuar Joni dhe Merlin
0

Fejesa e tyre bëri shumë bujë, por ku kanë shkuar Joni dhe Merlin

0
0

Duket se ata kanë dashur t’i shpëtojnë paksa gjithë vëmendjes së krijuar nga fejesa e tyre, pasi ky event u bë një nga lajmet me të diskutura në media këto dy ditët e fundit.

Por Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri, kanë fituar sërish vëmendje.

Në disa postime të bëra në rrjetet sociale ata kanë bërë të ditur se janë larguar nga Shqipëria.

Nga fotot duken që kanë shkuar në Romë për pushime.

…she said yes ! ❤️💍

A post shared by @ jon.gjebrea on

Link: https://www.instagram.com/p/Bdn0g_KgfTZ/?taken-by=jon.gjebrea

1687121104134586433_309963765

Link: https://www.instagram.com/p/Bdn0g_KgfTZ/?taken-by=jon.gjebrea

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bbn9OviA41P/?taken-by=jon.gjebrea