Home Tag "ilda bejleri"

Pas ndarjes nga deputeti i PD, flet për herë të parë Ilda Bejleri

0
Pas ndarjes nga i dashuri i saj i shumëpërfolur, deputeti i PD Klevis Balliu, modegatorja seksi e ekranit të Digitalb, bën një rrëfim të tërthortë. Ndonëse ishin pranë bashkëjetesës, diçka ndodhi mes çiftit dhe ata i dhanë fund lidhjes së bujshme. Sakaq, Ilda ka folur për herë të parë për jetën private në “pushime on top”. E […]

Ilda Bejleri kaq shumë elegante me bikini

0
Moderatorja sapo është kthyer nga pushimet e ëmbla në Turqi dhe menjëherë ka udhëtuar drejt jugut të Shqipërisë për të kaluar edhe aty disa ditë relaksi. Nga fotot e mëparshme të Ildës që ajo vet ka publikuar në instagram, Ilda na është dukur më e shëndoshë sesa sot në këtë foto me bikini. Ajo madje […]

Aventurat e ëmbla të Ilda Bejlerit në Turqi

0
Moderatorja simpatike ka zgjedhur Turqinë për të kaluar disa ditë relaksi pas përfundimit të sezonit në punë. E kemi parë Ildën gjatë ditëve në Turqi shumë seksi dhe tërheqëse. Ajo mesa duket nga një foto e postuar që ka përfunduar ky udhëtim por asaj i ka ngelur diçka në mëndje. E ka cilësuar këtë udhëtim […]

Ilda Bejleri si asnjëherë, vallëzon mes tufave me para

0
Ilda Bejleri është një ndër emrat më të spikatur të gazetarisë sportive. Po ashtu ajo është një nga femrat, format e së cilës bëhen shpesh kryesfjalë në mediat rozë. Për Ildën dje ishte një ditë e veçantë pasi ajo ishte e ftuar në dasmën e moderatoes së njohur Jona Spahiu. Ajo ka ndarë video në rrjetet sociale […]

Artistët shqiptarë bëjnë thirrje për bojkot të koncertit të Notis Sfakanakis. Ilda Bejleri mendon krejt ndryshe

0
Pritet që këngëtari i njohur grek Notis Sfakanakis në 24 maj të vijë në Shqipëri, për të mbajtur një koncert në Pallatin e Kongreseve. Por që ditën që doli lajmi se ai do vinte në vendin tonë, kanë nisur debatet e shumta. E gjithë kjo ka nisur, pasi këngëtari i famshëm konsiderohet si antishqiptar. Për këtë arsye, […]