Home Tag "ilda bejleri"

Artistët shqiptarë bëjnë thirrje për bojkot të koncertit të Notis Sfakanakis. Ilda Bejleri mendon krejt ndryshe

0
Pritet që këngëtari i njohur grek Notis Sfakanakis në 24 maj të vijë në Shqipëri, për të mbajtur një koncert në Pallatin e Kongreseve. Por që ditën që doli lajmi se ai do vinte në vendin tonë, kanë nisur debatet e shumta. E gjithë kjo ka nisur, pasi këngëtari i famshëm konsiderohet si antishqiptar. Për këtë arsye, […]

Ilda Bejleri ndez ndjekësit. Shumë seksi në tapetin e kuq

0
Moderatorja sexy di se si ta bëjë të vetën vëmendjen e hapërdarë të mijëra fansave me celularë në duar. Ajo ka sfiluar në tapetin e kuq, para premierës së një filmi ku mori pjesë në një rol të vogël. Ilda Bejleri mban veshur një fustan të bardhë të ngjitur pas trupit që i lë të duken linjat […]

“Sot të dëshiroj” Ilda Bejleri romantike si asnjëherë

0
Ilda Bejleri shfaqet më romantike se kurrë më parë, teksa ka surprizuar të gjithë me një video pasionante që ka shpërndarë nëInstagram. Kjo video është shkëputur nga klipi i këngës “Hoy tengo ganas de ti” (Sot të dëshiroj) të Christina Aguilera në një bashkëpunim me këngëtarin Alejandro Fernández. Balada e famshme e dashurisë ka rrëmbyer zemrat e publikut. […]

Fokusin tek gjoksi i djersitur, Ilda Bejleri “çmend” meshkujt

0
Ajo është një nga moderatoret më seksi të televizionit dhe merr gjithnjë vëmendje, si për anën profesionale, projektet në televizion, ashtu edhe për jetën private. Së fundmi Ilda po i çmend meshkujt me videot që po publikon në Instagram, aty ku është shumë aktive. Pas videos ku kërcente shumë sensuale në një dhomë hoteli, e veshur me […]

Nuk fsheh asgjë Ilda Bejleri. Kërcim erotik në dhomën e gjumit

0
Nëpërmjet disa pamjeve sensuale që moderatorja sportive Ilda Bejleri ka postuar në Instastory në llogarinë e saj në Instagram, ka zbuluar për të gjithë se momentalisht ndodhet në Romë, në Itali. Ky nuk ka qenë detaji i vetëm që Ilda ka zbuluar me video-t e postuara pak orë më parë. Moderatorja, e cila përpiqet t’i bëjë qefin […]

Ilda Bejleri provokon fort. Filmon pjesët e nxehta

0
Ilda Bejleri është një ndër ato gazetare që ka përmirësuar publikisht imazhin e gazetares sportive femër. Falë saj dhe kolegeve sigurisht, është zbehur steriotipi i krijuar në publik. Po ashtu, Ilda është mjaft e lakuar në media, ndërsa kohët e fundit u vu në qendër të debateve për shkak të veshjes së saj. Moderatorja bukuroshe është […]

Ermal Mamaqi e quan vulgare, Ilda Bejleri nuk ia lë mangët

0
Ilda Bejleri, moderatorja seksi e supersportit, vijon të publikojë imazhe provokuese të njëpasnjëshme. Padyshim që fotot e saj asnjëherë nuk kalojnë pa bërë zhurmë. Por kësaj radhe ka qenë një koment i moderatorit Ermal Mamaqi që më së shumti ka rënë në sy. Në foton e fundit të publikuar nga Ilda në Instagram, Ermali shkruan: Ua […]

Ilda Bejleri ngacmon duke u shfaqur sensuale

0
Ajo është një profesioniste e sukseshme, moderatore sporti mjaft e apasionuar, njohëse mjaft e mirë e sjelljes televizive, por mbi të gjitha goxha femër. Nëse ka diçka që përflitet pa fund Ilda Bejlerin, janë format e saj trupore që nuk kursehet t’i eksozojë. Në publikimet e saj më të fundit ajo ka ekspozuar gjoksin e […]