Home ShowBiz Rikthehet së shpejti në ekran, Ilda Bejleri ndan projektin e madh me ndjekësit
Rikthehet së shpejti në ekran, Ilda Bejleri ndan projektin e madh me ndjekësit
0

Rikthehet së shpejti në ekran, Ilda Bejleri ndan projektin e madh me ndjekësit

0
0

Ilda Bejleri mbetet një nga moderatoret më tërheqëse sportive dhe pse ka shumë kohë që është larguar nga ekrani.

Të gjithë e kujtojmë zhurmën që shkaktoi largimi i Ildës nga ‘Procesi Sportiv’.

Moderatorja që nga ajo kohë vendosi që ti përkushtohej biznesit dhe jetës personale.

Së fundmi me një postim në rrjetet sociale Ilda ka paralajmëruar një rikthim të fuqishëm në ekran.

Në një intërvistë me ndjekësit në rrjete Ildës  i thonë se nuk shihet ‘Procesi’ pa ty.

Ajo i shkruan ndjekësit: Për Europianin do të rikthehem në ekran si autore dhe moderator me një projekt timin.

Ilda nuk ka zbuluar asgjë më shumë rreth këtij projekti mbetet të presim në vijim për të kuptuar më shumë detaje.

Linku: https://www.instagram.com/stories/ildabejleri/2546773268997443276/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ildabejleri/