Home Tag "incident"

Kthehet në tragjedi koncerti i reperit që bashkëpunoi me Dhurata Dorën, humbasin jetën 5 persona

0
Të paktën 5 persona kanë humbur jetën gjatë  një koncerti në Algjeri të reperit të famshëm Soolking. Këngëtari është bërë i famshëm edhe në Shqipëri falë bashkëpunimit me këngëtaren Dhurata Dora në këngën Zemër. Mediat e huaja njoftojnë se incidenti ndodhi pasi në nxitimin e sipër disa persona janë rrëzuar tek njëra prej hyrjeve. Më […]

Ky incident mund ti kishte kushtuar shumë Luanës

0
Bukuroshja Luana Vjollca është shumë aktive në jetën e saj të përditshme por gjithashtu edhe në punë. Gjatë prezantimit të emisionit të saj më të ri, Luanën e sheh nëpër të gjithë sallën. Në një moment kur ajo po prezantonte një pjesë të lojës prapa kurrizit të saj kishte shkallë dhe Luana duke u spostuar […]