Home Tag "instastory"

Nicky Minaj e fiksuar pas kësaj modele Shqiptare

0
Mis Universi Trejsi Sejdini na ka zbuluar një video shumë interesante në instastory që Nicky ka qënë duke e ndjekur në një video live që Trejsi ka qënë duke bërë. E nuk kishte sesi të mos ndodhte ndryshe dhe Trejsi e ka ndarë këtë gjë në profilin e saj. Më poshtë videot: Link: https://www.instagram.com/misstrejsisejdini/ Burimi i […]

Guxon dhe Yllka Kuqi, foto pa make-up

0
Rrallë herë në ditët e sotme mundet të shohim femrat me foto pa makeup në rrjetet e tyre sociale. E ato femra që guxojnë të hedhin një foto të tillë duhen përgëzuar. Yllka Kuqi ka qënë dje në një qëndër estetike duke rregulluar flokët dhe ka qënë fare pa makeup. Ka guxuar që këtë foto […]

Ja çfarë dhurate të lezetshme ka marrur Dua Lipa për Shën Valentin

0
Dashuri, dashuri gjithandej. Kjo ditë sikur ua hap sytë të gjithëve dhe iu thotë që të shprehin dashuri sa të mundin. Bekimi me dashuri është një nga gjërat më të mira në jetë. Ajo ndodh aq papritmas por menjëherë fillon të bëhet pjesë e rëndësishme e qenies tënde. Një gjë shumë me vlerë në jetë […]

Morena ndezë “instastory-n”. Sa hot dhe seksi duket

0
Këngëtarja Morena Taraku nuk ndalet së qenuri aktive në instagram. Ajo para pak orësh ka postuar disa fotografi të sajat në të cilat duket shumë hot dhe seksi në të njëjtën kohë. Në foton e parë ajo ka pozuar përmes një filteri të aplikacionit “snapchat”, ndërsa në fotot e tjera ka vënë në pah veshjet […]

Dafina Zeqiri bën një thirrje për të gjithë miqtë e saj

0
Është e vërtetë se miqësia në jetë është shumë e shenjtë dhe duhet të ruhet me shumë kujdes. Edhe Dafina Zeqiri ka një shoqëri por jo edhe aq të madhe sa duhet, madje me disa prej tyre së fundmi edhe ka prishur raportet e miqësisë që kishte. Në një fotografi të postuar në instastory Dafina […]

Adelina Berisha pushton instastory-n. Duket për mrekulli

0
Fama i përket asaj dhe kështu përmes saj ka arritur të bëjë emrin të njohur dhe të dëgjueshëm për publikun. Adelina Berisha që një kohë të gjatë bën pjesë në muzikë dhe deri më sot ja ka dal shumë mirë të arrijë gjithçka me forcat e veta. Ajo me stilin dhe zërin e saj iu […]

Një kapuç i rrallë mbi kokën e Encës

0
  Këngëtarja simpatike Enca Haxhiu njihet për natyrën e saj moskokçarëse. Gjithmonë ajo ka rënë në sy për stilin e veçantë dhe karakterin unik. Enca së fundmi është parë me një kapuç në kokën e saj sepse jemi në stinën e dimrit dhe në garderobën e Encës nuk mund të mungonte një kapuç i tillë, […]

E dinit që Soni Malaj ka një mbesë shumë të ëmbël?!

0
Para pak orësh këngëtarja simpatike ka publikuar në instastory një foto shumë të veçantë. Bëhet fjalë për një bebushe të vogël dhe shumë të ëmbël e cila është mbesa e Sonit, pra është vajza e vëllait të saj. Soni gjithmonë është e rezervuar për fotot karshi familjes së saj por mesa duket kjo ëmbëlsirë e […]