Home Tag "Ish banorja e Big Brother"

“T’i kishte prerë gjuhën…”, Ish banorja e Big Brother shpërthen keq ndaj Renato Mekollit

0
Dje në media bëri bujë lajmi se episodi i radhës i “Hell’s Kitchen” nuk do të transmetohet për shkak se gjatë regjistrimeve të fundit, një nga konkurrentët ka prerë damarët për shkak të presionit të madh. Ishin të shumta reagimet  në lidhje me ngjarjet, ishte dhe  ish banores së Big Brother Gerta Shino që shpërtheu keq  ndaj Renato Mekollit […]

Ish banorja e Big Brother, mahnit ndjekësit me flokët “pink”

0
Ajo ra në sy për paraqitjen e saj dhe për flokët kaçurrelë bjondë. Me siguri e mbani mend bukuroshen bjonde që ishte pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Por mesa duket modelja është mërzitur me flokët e saj bjondë. Ambra Muji ka bërë një ndryshim drastik, duke i kthyer flokët në ngjyrë rozë. Këtë […]