Home ShowBiz Ish banorja e Big Brother, mahnit ndjekësit me flokët “pink”
Ish banorja e Big Brother, mahnit ndjekësit me flokët “pink”
0

Ish banorja e Big Brother, mahnit ndjekësit me flokët “pink”

0
0

Ajo ra në sy për paraqitjen e saj dhe për flokët kaçurrelë bjondë.

Me siguri e mbani mend bukuroshen bjonde që ishte pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Por mesa duket modelja është mërzitur me flokët e saj bjondë.

Ambra Muji ka bërë një ndryshim drastik, duke i kthyer flokët në ngjyrë rozë.

Këtë gjë bukuroshja shkodrane na e ka treguar me një video, të cilën e ka publikuar.

Lady in pink 🎀 @trendy_sallon ❤️

A post shared by Official Page (@ambramuji) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bd0gMDhDvcT/?taken-by=ambramuji

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BdszPlnjCJT/?taken-by=ambramuji