Home Tag "ja çfarë përgatit"

Nuse për shtëpi, ja çfarë përgatit Armina për Shkëlzenin

0
Këtë fundjavë Armina Mevlani ka menduar që t’ia dedikojë shtëpisë, dhe partnerit të saj. Siç dihet, ata prej kohësh jetojnë bashkë, por duket se bukuroshja brune nuk është vetëm një blogere e mirë, por gjithashtu edhe një amvisë. Këtë e ka treguar përmes disa fotove të bëra publike në rrjetet sociale, ku shihet se ka […]