Home ShowBiz Nuse për shtëpi, ja çfarë përgatit Armina për Shkëlzenin
Nuse për shtëpi, ja çfarë përgatit Armina për Shkëlzenin
0

Nuse për shtëpi, ja çfarë përgatit Armina për Shkëlzenin

0
0

Këtë fundjavë Armina Mevlani ka menduar që t’ia dedikojë shtëpisë, dhe partnerit të saj.

Siç dihet, ata prej kohësh jetojnë bashkë, por duket se bukuroshja brune nuk është vetëm një blogere e mirë, por gjithashtu edhe një amvisë.

Këtë e ka treguar përmes disa fotove të bëra publike në rrjetet sociale, ku shihet se ka gatuar një ëmbëlsirë me mollë.

640-0-5ad273f7a5c1b 640-0-5ad273f8d9f22 640-0-5ad273f68ddd1 640-0-5ad273fa2eb26 640-0-5ad273fb60b7b 640-0-5ad273fc98407

Link: https://www.instagram.com/armina_mevlani/

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BhmUEsaBnmb/?taken-by=armina_mevlani