Home Tag "Jakub"

Dushi i parë i Skye, Afërdita ndan videon më të bukur të të birit

0
Afërdita Dreshaj është bërë nënë e një djali pak ditë më parë. Ajo dhe partneri i saj vendosën ta quajnë vogëlushin Skye Blue, ndërsa nuk nguruan të postojnë menjëherë fotot e para të tij, duke zbuluar portretin e ëmbël. Afërdita tregoi se ideja e emrit i lindi asaj dhe partneri e pëlqeu. Ndërkaq së fundmi […]

Në prag të lindjes, Afërdita poston foton 3D të djalit

0
Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj Jakub Kindl do të bëhen prindër të një djali. Modelja është në muajin e fundit të shtatëzanisë dhe vogëlushi pritet të vijë brenda këtij muaji. Ajo ka kryer së fundmi vizitën e fundit pak përpara se të lindë dhe ka postuar në instagram një foto 3D të vogëlushit. Afërdita […]