Home Tag "jealous"

Klipi i ri i Encës me skena të nxehta, këngëtarja publikon pamjet

0
Këngëtarja e njohur Enca ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjelli një këngë të re dhe siç shihet nga pamjet që ka publikuar këngëtarja do të jetë ‘flakë’ fare. “Jealous”, titullohet kënga më e re e Encës, dhe në pamjet e klipit shfaqen disa femra me bikini, të cilat kanë ekspozuar të pasmet e […]