Home ShowBiz Klipi i ri i Encës me skena të nxehta, këngëtarja publikon pamjet
Klipi i ri i Encës me skena të nxehta, këngëtarja publikon pamjet
0

Klipi i ri i Encës me skena të nxehta, këngëtarja publikon pamjet

0
0

Këngëtarja e njohur Enca ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjelli një këngë të re dhe siç shihet nga pamjet që ka publikuar këngëtarja do të jetë ‘flakë’ fare.

“Jealous”, titullohet kënga më e re e Encës, dhe në pamjet e klipit shfaqen disa femra me bikini, të cilat kanë ekspozuar të pasmet e tyre.

Video ka marrë reagime të shumta nga ndjekësit, ndërkohë që pritet që të thyejë rrjetin duke parë edhe pamjet që ka publikuar këngëtarja.

Link: https://www.instagram.com/p/Bz0KOkjAavD/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzyCnryASxa/