Home Tag "jennifer lopez"

Linda Morina “denoncon” Jennifer Lopez për një arsye të pabesueshme

0
Ajo vihet shpesh në qendër të vëmendjes për batutat, këngët apo fotot e saj qesharake. Së fundmi Linda Morina, një personazh shumë përfolur në media, i befasoi të gjithë duke lançuar këngën e saj të parë me Lek Plepin. Mirëpo, duket se Lindës i pëlqen të merret me të gjitha fushat. Nuk kishte kurrsesi si të mungonte modelingu dhe […]

Jennifer Lopez kopjon këngën e Rovena Stefës?!

0
Rovena Stefa ka vetëm pak muaj që ka sjellë në treg këngën e saj “Unaza” për të cilën pati spekulime se ka marrë idenë e divës së popit, Jennifer Lopez. Gjatë intervistës për emisionin “BOOM”, Rovena tha se klipi i saj ka dal shumë kohë para dhe gjithcka ka qenë rastësi, duke bërë shaka se […]

Jennifer Lopez dalldis rrjetin me gjoksin e saj

0
Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez është gati 50 vjeçare, por nuk duket aspak e tillë, në paraqitjet e saj. Ylli latin ka hedhur dy fotografi në Instagram ku dukej më seksi se kurrë më parë. Jlo kishte vënë në pah gjoksin bombastik, pas një kanatjere elestike që nuk fsheh asgjë. Padyshim nuk kanë munguar as komentet […]

Dhurata Ahmetaj shkëlqen në imazhet e fundit

0
Edhe pse ka kaluar një kohë e gjatë që ajo po i mungon botës skenike, Dhurata nuk ndalet së ekspozuari fytyrën e saj ëngjëllore. Është shumë interesante se si ia del që në çdo foto të dali për mrekulli. Në imazhet e fundit që ka postuar në rrjetin social Instagram ajo duket perfekte në stilin […]

Jennifer Lopez nuk ka moshë, ja si duket në foton e fundit

0
Jennifer Lopez është shembulli ideal i shprehjes “mosha është vetëm një numër”. Këngëtarja e njohur, edhe pse 48-vjeç duket kaq e bukur dhe elegante sa është e vështirë të besohet që ajo mban kaq vite mbi supe. Me forma që edhe vajzat e reja do ti kishin zili Jennifer duket se i ka shpallur sfidë viteve që kalojnë. Një foto e publikuar nga […]

Kështu është një e shtunë për Jennifer Lopez

0
Këngëtarja e suksesshme Jennifer Lopez apo e njohur edhe si JLo na ka treguar me anë të një foto një të shtune të zakonshme në shtëpinë e saj. JLo-së i shërbehet mëngjesi në shtrat. Pranë me të birin e saj dhe tabakaja e mbushur plot me gjëra të shijshme, kështu e kalon ajo një ditë […]

Mosha nuk ka fare rëndësi për Jennifer Lopez

0
Jennifer Lopez ose e njohur më shkurtimisht si JLo nuk e tregon fare moshën që mban në supe, për të kjo nuk ka rëndësi fare. Ajo është 48 vjeç dhe në skenë ngjan si një vajzë e re tek të 20-tat, në fakt ndonjëherë nuk është e rëndësishme sesa vjeç je por sesa vjeç ndjehesh. […]