Home Tag "jennifer lopez"

Trondit pasaralat në Milano, Jennifer Lopez mahnit me ecjen dhe fustanin prej dive, publiku shpërthen në brohoritje

0
Diva 50 vjeçare godet sërish, këtë herë duke sfiluar për Donatela Versace në Javën e modës në Milano. Jennifer Lopez ka rikthyer në pasarelë fustanin Versace të veshur 20 vite më parë në ndarjen e ndarjen e çmimeve Grammy. Fustani me nuanca të jeshiles dhe të kaltrës  me dekoldenë e theksuar dhe me këmbët totalisht […]

Veshjen e Jennifer Lopez e kemi parë tek modelja shqiptare!

0
Në Muzeun Metropolitan të New York-ut, u mbajt Met Gala, një mbrëmje kjo, ku mblidhen fonde për sektorin e veshjeve në muze. Kjo mbrëmje mbledh rreth vetes personazhe të famshme, të cilët stilohen në këtë event me veshjet më të guximshme të vitit. Ndërkaq ishin të shumtë personazhet e famshëm, që tërhoqën vëmendjen e mediave […]