Home Tag "jon gjebrea"

Emocionohet Jon Gjebrea. Merlin i bën një dedikim special

0
Duket se çifti po jeton një romancë të vërtetë, edhe pse tashmë kanë mjaft vite bashkë dhe e kanë zyrtarizuar lidhjen mes tyre. Pas fejesës së diskutuar shumë në media, çifti u nis për të bashkëjetuar në Amerikë. Por si duket dashuria e tyre mes njëri-tjtrit është gjithmonë në rritje. Këtë e ka bërë të […]

Jon Gjebrea dhuratë speciale nuses për ditën e të dashuruarve

0
Ata shprehin dashuri dhe përkushtim për njëri-tjetrin edhe në ditë të zakonshme e sigurisht nuk kishte si të mungonte një surprizë nga Jon Gjebrea për të fejuarës së tij, Merlin Haxhiymeri. Merlini me anë të një postimi në “Instastorie” na ka treguar edhe dhuratat e shtrenjta të firmës “Manolo Blahnik” që i ka bërë Joni duke e shoqëruar postimin […]

I gjithë restoranti vetëm për ta. Ja si e surprizon Joni të fejuarën

0
Duket se ata kanë një rrugë të gjatë bashkë, pasi nuk ngurojnë të surprizojnë njëri-tjetrin duke shfaqur ndjenja të konsoliduara tashmë. Edhe pse prej pak javësh të lidhur në fejesë mesa duket djali i Ardit Gjebreas, Joni, vijon ta surprizojë të fejuarën e tij Merlin. Çifti ndodhet në SHBA dhe Merlin ka publikuar disa foto në […]

Fejesa e tyre bëri shumë bujë, por ku kanë shkuar Joni dhe Merlin

0
Duket se ata kanë dashur t’i shpëtojnë paksa gjithë vëmendjes së krijuar nga fejesa e tyre, pasi ky event u bë një nga lajmet me të diskutura në media këto dy ditët e fundit. Por Jon Gjebrea dhe Merlin Haxhiymeri, kanë fituar sërish vëmendje. Në disa postime të bëra në rrjetet sociale ata kanë bërë të […]

Festë me motive dashurie në shtëpinë e Jonit

0
Djalit të moderatoti Ardit Gjebrea, Joni, së fundmi ka publikuar një foto në Instastory, ku shfaqen pamje nga arredimi i festave. Në foto Joni shkruan se ëmbëlsira që shfaqet eshtë bërë nga e dashura e tij Merlini. Duket se festat kanë marrë ngjyra dashurie në shtëpinë e Jonit. Link: https://www.instagram.com/jon.gjebrea/ Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BbhOeaMACBL/?taken-by=jon.gjebrea

Këto janë mbrëmjet romantike të Jon Gjebreas

0
Djali i Ardit Gjebreas sapo ka finalizuar lidhjen e tij të dashurisë. Gjithashtu ai në një foto të publikuar në instastory na zbulon një tjetër detaj mbi mbrëmjet e tij romantike. Ju menduat se çfarë bën ai me të dashurën e zemrës? Keni menduar totalisht gabim, pasi Joni nuk i kalon këto mbrëmje me të […]