Home Tag "jon gjebrea"

Këto jane dy kunatat më të reja – Nusja dhe motra e Jonit

0
Jon Gjebrea nuk ka shumë kohë që ka kurorëzuar dashurinë e tij me bukuroshen Merlin me fejesë. Ata të dy janë një çift shumë simpatik. Para disa ditësh Joni na prezantoi me kunatin e tij të vogël, vllain e Merlin. Ndërsa sot ai publikon një foto të Merlin dhe Annës dhe shkruan „Kunatat“ Link: https://www.instagram.com/jon.gjebrea/ Burimi […]

Jon Gjebrea në Tiranë, ja për çfarë e kishte marrë malli më shumë

0
Gjatë ditës së djeshme ka mbërritur në kryeqytet Jon Gjebrea, djali i moderatorit Ardit Gjebrea. Teksa, ka dalë një xhiro me makinën e tij është bllokuar në trafik, dhe duket se e ka marrë me sportivitet dhe të qeshura. Në postimin që Joni ka bërë në profilin e tij në Insatagram shkruan: ″Me kishte mar malli per […]

Emocionohet Jon Gjebrea. Merlin i bën një dedikim special

0
Duket se çifti po jeton një romancë të vërtetë, edhe pse tashmë kanë mjaft vite bashkë dhe e kanë zyrtarizuar lidhjen mes tyre. Pas fejesës së diskutuar shumë në media, çifti u nis për të bashkëjetuar në Amerikë. Por si duket dashuria e tyre mes njëri-tjtrit është gjithmonë në rritje. Këtë e ka bërë të […]

Jon Gjebrea dhuratë speciale nuses për ditën e të dashuruarve

0
Ata shprehin dashuri dhe përkushtim për njëri-tjetrin edhe në ditë të zakonshme e sigurisht nuk kishte si të mungonte një surprizë nga Jon Gjebrea për të fejuarës së tij, Merlin Haxhiymeri. Merlini me anë të një postimi në “Instastorie” na ka treguar edhe dhuratat e shtrenjta të firmës “Manolo Blahnik” që i ka bërë Joni duke e shoqëruar postimin […]

I gjithë restoranti vetëm për ta. Ja si e surprizon Joni të fejuarën

0
Duket se ata kanë një rrugë të gjatë bashkë, pasi nuk ngurojnë të surprizojnë njëri-tjetrin duke shfaqur ndjenja të konsoliduara tashmë. Edhe pse prej pak javësh të lidhur në fejesë mesa duket djali i Ardit Gjebreas, Joni, vijon ta surprizojë të fejuarën e tij Merlin. Çifti ndodhet në SHBA dhe Merlin ka publikuar disa foto në […]