Home Tag "jonida maliqi"

Pas ndarjes nga Romeo, Jonida rrëfen si e ka nisur Vitin e Ri

0
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj prej disa muajsh janë në qendër të vëmendjes. Fillimisht u përfolën për një lidhje së bashku, dhe këtë e vërtetuan edhe më shumë me një foto të përbashkët publikuar në rrjetet sociale. Por tashmë duket se mes tyre gjërat nuk shkojnë mirë, pasi shohim që Romeo ka fshirë fotot e […]

Kush është mashkulli që i thotë Jonida Maliqit “të dua”, këngëtarja pozon e lumtur pranë tij

0
Këngëtarja Jonida Maliqi është përfolur së fundi për një lidhje dashurie me aktorin e njohur Romeo Veshaj. Ata janë kapur disa herë në momente intime, ndërsa i kemi parë teksa i komentojnë shpesh njëri tjetrit nëpër foto e video, por vetë ata ende nuk kanë konfirmuar gjë. Jonida ndërkaq njihet edhe për marrëdhënien e veçantë […]

Mamaja e Jonidës “zihet” në mes të plazhit për vëndin

0
Jonida Maliqi është duke shijuar disa ditë pushimesh me nënën e saj dhe me djalin. Në instastory Jonida na ka shkrirë së qeshuri me disa video të nënës së saj në plazh. Mamasë së Jonidës një ditë më parë i kishte zënë vëndin një pushuese që ndodhej në plazh dhe për këtë ajo ishte nevrikosur. […]