Home Tag "jonida maliqi"

Kush është mashkulli që i thotë Jonida Maliqit “të dua”, këngëtarja pozon e lumtur pranë tij

0
Këngëtarja Jonida Maliqi është përfolur së fundi për një lidhje dashurie me aktorin e njohur Romeo Veshaj. Ata janë kapur disa herë në momente intime, ndërsa i kemi parë teksa i komentojnë shpesh njëri tjetrit nëpër foto e video, por vetë ata ende nuk kanë konfirmuar gjë. Jonida ndërkaq njihet edhe për marrëdhënien e veçantë […]

Mamaja e Jonidës “zihet” në mes të plazhit për vëndin

0
Jonida Maliqi është duke shijuar disa ditë pushimesh me nënën e saj dhe me djalin. Në instastory Jonida na ka shkrirë së qeshuri me disa video të nënës së saj në plazh. Mamasë së Jonidës një ditë më parë i kishte zënë vëndin një pushuese që ndodhej në plazh dhe për këtë ajo ishte nevrikosur. […]

Jonida Maliqi na prezanton me motrën superyll

0
Këngëtarja shumë e dashur për publikun Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë. Megjithëse përbën shumë interes për mediat, Jonida është treguar gjithmonë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private. Por së fundmi, si rraëllë herë Jonida Maliqi ka publikuar një foto të motrës së saj duke […]

Romeo Veshaj flet per martesën, ja ku do ti kalojë pushimet me Jonidën

0
Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi tashmë kanë zyrtarizuar publikisht lidhjen e tyre të përfolur gjatë në media. Këngëtarja e njohur e ftuar së fundmi në puntatën e parë të emisionit më të ri “Treshat”, emision që drejtohet nga binjakët Veshaj dhe Bora Zemani, puthi publikisht Romeon. Të ftuar tek “Për […]

Dalin hapur! Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj puthen live në emision

0
Prej kohësh është përfolur në mediat rozë për lidhjen e dashurisë midis Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt. Dyshja u kap mat teksa po kalonte kohë krah njëri-tjetrit, ndërkohë që shkëmbenin puthje në pishinë. Për muaj të tërë, çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Por tani, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë vendosur të […]