Home Tag "jonida maliqi"

Jonida Maliqi na prezanton me motrën superyll

0
Këngëtarja shumë e dashur për publikun Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë. Megjithëse përbën shumë interes për mediat, Jonida është treguar gjithmonë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private. Por së fundmi, si rraëllë herë Jonida Maliqi ka publikuar një foto të motrës së saj duke […]

Romeo Veshaj flet per martesën, ja ku do ti kalojë pushimet me Jonidën

0
Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi tashmë kanë zyrtarizuar publikisht lidhjen e tyre të përfolur gjatë në media. Këngëtarja e njohur e ftuar së fundmi në puntatën e parë të emisionit më të ri “Treshat”, emision që drejtohet nga binjakët Veshaj dhe Bora Zemani, puthi publikisht Romeon. Të ftuar tek “Për […]

Dalin hapur! Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj puthen live në emision

0
Prej kohësh është përfolur në mediat rozë për lidhjen e dashurisë midis Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt. Dyshja u kap mat teksa po kalonte kohë krah njëri-tjetrit, ndërkohë që shkëmbenin puthje në pishinë. Për muaj të tërë, çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Por tani, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë vendosur të […]

U kap mat me Jonida Maliqin, vjen reagimi i parë i Romeo Veshajt

0
Këngtërja e njohur Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj, u filmuan teksa po shijonin pushimet të përqafuar në pishinë.(Lexo këtu) Kjo video bëri xhiron e rrjetit, ndërkohë që dyshja as nuk e ka mohuar as nuk e ka pohuar lidhjen e tyre. Por ndërkohë që në mediat rozë përflitej për lidhjen e tyre, […]

Top Channel pushon nga puna moderatorin Kelvi Kadilli, zbulohet arsyeja

0
Ditën e djeshme, mediat rozë bën të ditur se moderatori Kelvi Kadilli është pushuar nga emisioni “Pop Culture”, dhe njëkohësisht edhe nga televizioni Top Channel. Përpos mosmarrveshjeve të herëpashershme lidhur me respektimin e kushteve të kontratës, burime për Lapsi.al bëjnë me dije se ritransmetimi për të dytën herë i intervistës së Jonida Maliqit në Pop Culture, […]