Home Tag "Joy Chambers-Grundy"

Lajm i trishtë për artin, Joy Chambers-Grundy ndahet nga jeta

0
Aktorja Joy Chambers-Grundy, e njohur ndryshe si Rosemary Daniels është ndarë nga jeta në moshën 76 vjeçare. Aktorja luajti në telenovela, duke përfshirë Neighbours, The Restless Years dhe The Young Doctors. Joy Chambers flet në prezantimin e autobiografisë së burrit të saj të titulluar ‘Reg Grundy’ në Shtëpinë e Operës së Sidneit më 27 shtator […]