Home Tag "kafe"

Olta Gixhari para 5 vitesh – Diçka ka ndryshuar në pamjen e saj

0
Aktorja simpatike Olta Gixhari është bërë nostalgjike. Ka postuar një foto të saj para 5 vitesh në periudhë xhirimi. Nga foto vëmë re që Olta paska ndryshuar pak ndër vite. Ajo në foto ngjan shumë e lodhur ndërsa tani ngjan më bukur. Ndoshta ajo ka qënë shumë orë duke xhiruar prandaj nuk ka qënë në […]

Diçka e çuditshme është parë pas shpinës së 2Ton

0
2Ton është duke qëndruar në Zvicër për angazhimet që ka atje. Përveç koncerteve të shumta që mban në këtë vend, 2Ton gjen kohë edhe për të kaluar kohën në disa vende private ku shërbehet ushqim. Në një foto që ai ka publikuar në instagram, tregon se është duke pritur që t’i shërbehet ushqimi, madje ai […]

Për çfarë po pret Lumi B trenin?

0
Në rrjetin social instagram, s’ka se si të mos jesh aktiv. Edhe Lumi B është një prej atyre që i pëlqen të publikojë gjëra të reja në të. Para pak orësh ai ka publikuar një fotografi në të cilën nuk duket edhe aq i lumtur. Ai ndoshta edhe ka aktruar në këtë foto vetëm e […]

Kur thjeshtësia kaplon Diana Avdiun

0
Modelja dhe njëherësh ish- missi i Kosovës, Diana Avdiu ka vënë edhe njëherë në pah thjeshtësin e saj. Pra që nga fillimi është vërejtur kjo, madje ky fakt nuk ndryshoi edhe pas zgjedhjes së saj miss. Edhe pse tashmë e një kohë ajo nuk është shumë aktive në botën e modelizmit, fansat e saj vazhdojnë […]

Sipas Adrola Dushit kush është femra e pazëvëndusueshme e Showbizit

0
Modelja simpatike Adrola Dushi ka një mendim privat të saj mbi femrën më të pazëvëndësueshme në Shqipëri. Ka qënë duke pirë kafe me të dhe ka publikuar gjithashtu edhe një foto. Për Adrolën, Valbona Selimllari është kjo femër. Në fakt ka shumë të drejtë sepse Valbona është shumë unike! Link: https://www.instagram.com/p/BcDEaw7DZ-w/?taken-by=adroladushi Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BZ9btsNA3Wr/?taken-by=adroladushi

Arbana Osmanin po e spiunojnë ndërkohë që shkruan mesazh

0
Ka qënë e ulur në kafe dhe ndërkohë një spiun nuk po i shkëputet ndërkohë që Arbana po shkruan një mesazh. Megjithatë Arbana nuk e ka prishur terezinë dhe ka çuar deri në fund punën në telefon. Spiuni bëhët fjalë për macen e Xhemi Shehut, shoqes së saj të ngushtë. Detaji që bie më shumë […]