Home Tag "kapen mat"

Sërish bashkë…, Majk dhe Majlinda kapen mat në të njëjtin vend

0
Këngëtari Majk dhe nëna e djalit të tij Majlinda janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes. Kohët e fundit u përfol në media se ata të dy mund të jenë rikthyer sërish bashkë, por në fakt deri tani asnjë gjë nuk është vërtetuar. Megjithatë dyshja ka një djalë bashkë dhe shpesh herë i shohim […]

Këngëtarja shqiptare kapet mat me të dashurin në pushime, ja fotot

0
Këngëtarja shqiptare Rita Ora prej disa muajsh thuhet se është në një lidhje me regjisorin Roman Gavra dhe duket se tashmë kanë filluar të dalin hapur. Ajo është fotografuar së bashku me rregjisorin më pushime në Ibiza ndërsa ndodhej në një yaht luksoz në shoqërinë miqve. Rita shihet e veshur me një palë bikini në […]

Oriola dhe Eros kapen mat së bashku, ja çfarë i nxori zbuluar

0
Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po përflitet së fundi se janë në një lidhje së bashku. Dyshimet lindën fillimisht pasi dyshja filluan të postonin foto nga i njëjti vend dhe më pas një tjetër foto ku shfaqeshin të kapur përdore. Të gjithë këto bënë që të lindnin dyshimet e para për një lidhje […]

Maluma kapet mat me modelen e njohur, as e merrni me mend kush është

0
Ai është një prej këngëtarëve më të adhuruar sidomos nga femrat. Shumë tërheqës në fizik dhe i famshëm në muzikë Maluma bën që gjithmonë të flitet për të. Këngëtari është ndarë së fundmi nga modelja Natalia Barulich dhe është parë nën shoqërinë e modeles së famshme Winnie Harlow. Winnie e njohur edhe si modelja me […]

Fotoja që ngre dyshime, Bradley Cooper kapet “mat” me Lady Gagan

0
Të gjithë u mahnitën nga performanca e Ledy Gagës dhe Bradley Cooper gjatë cerëmonisë së ndares së çmimeve “Oskar”. Por veç shfaqjes artistike që dhanë për publikun, në media u përfol dhe për dhe një lidhje intime midis tyre. Ylli i Popit i hodhi poshtë spekullimet për një lidhje dashurie, por një fotografi që po […]