Home Tag "kate middleton"

Vjen në jetë fëmija i tretë i Kate Middleton dhe Princit William

0
Kate Middleton dhe Princi William kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë. Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, ka sjellë në jetë fëmijën e tretë me Princ William, paraditen e sotme, në orën 11:01. Mbretërisë së Bashkuar iu shtua një Princ i vogël, i cili është djali i dytë për çiftin mbretëror William & Kate. Në […]

Cila është gjinia e bebit të Kate Middleton?

0
Princ William dhe Kate Middleton janë duke pritur fëmijën e tyre të tretë. Lajmi i mirë u dha ditën e hënë pas shumë spekulimeve të bëra më parë. Këtë herë burimet ishin zyrtare. Thuhet se Kate është në javën e 11-të dhe se u detyruan ta tregonin shtatzëninë për shkak të anulimit të disa aktiviteteve. […]

Pas fotove topless që i publikuan Kate Middleton fiton gjyqin

0
Pak orë pas lajmit të mirë të pritjes së fëmijës së tretë për Kate Middleton dhe Princ William, një tjetër lajm i mirë edhi për familjen e tyre. Dukesha dhe Princi u paguan 100 mijë euro nga gazeta franceze që publikoi fotot e Kate topless. Familja Mbretërore e hodhi në gjyq gazetën që nxirrnin pamjet […]

Kate Middleton është në pritje të fëmijës së tretë

0
Lajmi është zyrtar. Nuk janë vetëm disa fjalë të thëna lart e poshtë. “Kensington Palace” ka lajmëruar se Mbretëresha dhe pjesa tjetër e Familjes Mbretërore ndihen shkëlqyeshëm. Dukesha vuan nga të përzierat në mëngjes, siç ka ndodhur edhe në dy shtatzënitë e tjera. Kështu që është detyruar të anulojë disa nga planet e saj. Çifti […]