Home Tag "Kejsi"

Stresi ka dy fjalë për Kejsin, nuk do ta besoni si e quan…

0
Reperi Stresi dhe partnerja e tij Kejsi janë vënë së fundmi në qendër të vëmendjes. U tha fillimisht se ishin ndarë, por disa video të Kejsit pak javë më parë hodhën poshtë dyshimet e para. Më pas Stresi do ti vinte vulën me një foto së bashku me nënën e Kejsit të cilën e quante […]

U tha se u ndanë, por Stresi ka dy fjalë për të ëmën e Kejsit

0
Reperi Stresi dhe partnerja e tij Kejsi janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes. Kohët e fundit u përfol për një ftohje të marrëdhënies mes tyre, por duket se ata të dy janë afruar sërish. Këtë e vërtetoi vetë Kejsi me anë të një videoje live ku shfaqej teksa kërcente dhe këndonte në makinë […]