Home Tag "Kejvina"

Kejvina dhe Oriola i vënë flakën stadiumit, nuk i kishim parë asnjëherë kaq të nxehta

0
Dy modelet bukuroshe Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi, kanë qënë mbrëmjen e djeshme në Elbasan Arena ku kanë ndjekur nga afër ndjeshjen e kombëtares shqiptare me Islandën. Bukuroshet kanë ndezur edhe më shumë atmosferën duke bërë tifozeri të zjarrtë për Shqipërinë. Ato shfaqen ndërsa këndojnë nën ritmet e këngës “O sa mirë me qen shqiptar” […]

Nuk përmbahet Kejvina, publikon videon hot nga ballkoni

0
Bukuroshja Kejvina Kthjella, ka nisur pushimet në jug të vendit, nga ku shpërndan herë pas here foto dhe video mjaft provokuese. Se fundmi ajo ka publikuar një video në instagramin e saj, ku shfaqet duke kërcyer në mënyrë provakative. Kejvina shihet duke tundur të pasmet majë një ballkoni me pamje nga deti dhe duhet thënë […]

“Je bombë nukleare” Kejvina me foto seksi nga Spanja

0
Modelja seksi Kejvina Kthella është diku shijuar pushimet e saj në Spanjë këtë verë. Nuk mund të mungonin kurrsesi edhe fotot e nxehta nga Kejvina. “Je bombë nukleare” i ka ardhur një koment Kejvinës në një prej fotove më seksi të saj. Kejvina është shumë seksi dhe ka tipin e saj të veçantë në pozimin […]

Kejvina bën ndërhyrje estetike?! Fotot e fundit ngrenë dyshimet

0
Një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar është pikërisht velina Kejvina Kthella.Ajo merr vëmendje të madhe nga publiku për shkak të fotove provokuese që publikon në profilin e saj në Instagram. Velina është komentuar gjithmonë për format e saja, të cilat herë pas e here i reklamon me foto provokuese në Instagram. Gjithashtu Kejvina  gjithmonë e […]

Habit Kejvina: “Për dashurinë do të jetoja në fshat”

0
Ka habitur publikun me deklaratën e saj të fundit velina Kejvina Kthjella. Bukuroshja së fundmi ka qenë protagonistja në emisionin “Thumb” në ABC News. Nëse personi yt i zemrës do të jetonte në një fshat dhe ti do të duhej të jetoje atje dhe të bëje gjithë jetën punë të tilla, do e bëje këtë sakrificë?” – e pyet gazetarja Kejvinën. “Po, pse […]