Home Tag "kenga e re"

“Kosovë Shqipëri” ,një material muzikor që nuk duhet humbur

0
Këngëtari Toto vjen së fundmi për publikun me një projekt të ri muzikor. “Kosovë Shqipëri” ,është një këngë e stilit rap me motive patriotike e cila është publikuar një javë më parë dhe deri tani ka arritur të tërheqë vëmendjen e fansave të këngëtarit. Këta të fundit e kanë mirëpritur dhe pëlqyer këngën e cila […]

Një super baladë kushtuar jetimit, kjo këngë nuk duhet humbur

0
Vite pas këngës së famshme “Lele Kaçurele”, grupi Aurora rikthehet sërish dhe këtë herë me një super baladë. Djemtë e grupit kanë publikuar një këngë shumë të veçantë kushtuar fëmijëve jetim. “Jetimi” është kënga që trajton një plagë të shoqërisë duke ju dedikuar të gjithë fëmijëve që rriten jetim duke u braktisur nga prindërit. Në […]

Një këngë patriotike këtë fillim vit, Toto, publikon “Kosovë Shqipni”

0
“Kosovë Shqipni”, një këngë me motive patriotike është projekti më i fundit muzikor i këngëtarit Toto. Kënga është publikuar vetëm një ditë më parë dhe është e stilit rap. Këngëtari sjell një stil unik dhe është mirëpritur nga fansat e tij të cilët e kanë pëlqyer dhe klikuar këngën që është publikuar vetëm disa orë […]

Një tjetër hit këtë fundvit, “Xheloze”, një këngë që nuk duhet humbur

0
Këngëtari Halil Gashi sapo ka publikuar projektin e tij të fundit muzikor, një këngë e këndshme me një ritëm dhe melodi të veçantë. Kënga “Xheloze”, publikuar disa ditë më parë ka ngjallur interesin e fansave të këngëtarit të cilët e kanë mirëpritur dhe pëlqyer këtë këngë. Kënga është ritmike dhe ka një vijë melodike që të […]

Publikohet “Djall”, një këngë dashurie që nuk duhet humbur

0
“Djall” është projekti më i ri muzikor që këngëtarja Kena e ka sjellë për publikun në këtë fundvit. Kënga vjen si një miksim midis stilit të lirë dhe rymës rap ku spikat zëri i këngëtares dhe stili unik që e bëjnë këtë këngë shumë të veçantë. “Djall” është një këngë dashurie, ku mund ta gjejë […]