Home Tag "Kiara"

Kiara i bën surprizën e veçantë, Luizi bën reagimin epik

0
Vëllai i Madh i ka vënë në provë banorët duke imituar njëri-tjetrit. Kiara ka fituar në lojën e imitimeve. Ajo ka imituar mjaft mirë Nitën. Moderatorja ka një privilegj dhe mund ti realizohet një dëshirë. Ajo ka kërkuar të realizojë një surprizë për Luizin në bashkëpunim me Vëllain e Madh. Një ambjet i veçantë është […]

‘Mos e përdor emrin tim se e ndyn’, plas keq mes Luizit dhe Kiarës

0
Kiara dhe Luizi gjatë rrugëtimit të tyre kanë pasur përplasje të shpeshta. Biseda së fundmi ka degraduar mes tyre. Kiara i ka kërkuar Luizit të mos e përdorë emrin e saj sepse e ndyn. Këngëtari i ka kërkuar llogari për këtë deklaratë të pakëndshme. Moderatorja thekson se i ka thënë vetëm për dsa situata të […]

Luizi i sëmurë, Kiara zhgënjen përsëri me indiferentizmin e saj

0
Loja siameze ka distancuar çiftin Luiz-Kiara. Luizi gjatë ditës së djeshme nuk është ndjerë mirë. Ai ka pasur dhimbje të fortë koke dhe më shumë është kujdesur Olta për të se partnerja e tij. Në një moment Luizit i bën përshtypje mungesa e interesimit të Kiarës. Ai e pyet pse nuk e ka vrarë mendjen […]