Home Tag "Kiara"

Çfarë ndodhi? Kiara heq Luizin nga ndjekësit

0
Kiara dhe Luizi janë një nga dyshet më të komentuara dhe të dashura të showbizit. Historia e tyre e dashurisë bëri që ndjekësit t’i vëzhgojnë me lupë në çdo hap të tyre. Së fundmi vëmendjen e ka marrë një lëvizje e Kiarës në rrjete sociale ndaj Luizit. Moderatorja nuk e ndjek më këngëtarin dhe ky […]

Çfarë emri do t’i vendosin vajzës? Kiara zbulon detajin e parë

0
Luizi dhe Kiara së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Dyshja e kanë shijuar publikisht këtë moment magjik ashtu si dhe romancën mes tyre. Të gjithë janë kurioz të dine nëse dyshja kanë vendosur për emrin që do të mbajë vajza e tyre. Këngëtari në daljen e fundit u shpreh se emrin […]

Çfarë i pëlqen më shumë tek Luizi, Kiara zbulon detajet

0
Kiara dhe Luizi janë padiskutim çifti më i zhurmshëm i estradës. Dyshja së shpejti do të bëhen prindër të një vajze. Dhe pse u bë kohë që dyshja janë bashkë ndjekësit kanë kuriozitet për raportin e tyre. Në një bashkëbisedim me ndjekësit Kiara ka zbuluar cilësitë që i pëlqejnë më së shumti tek Luizi. Moderatorja […]

Zi në familje, Kiara Tito ndan lajmin e trishtë

0
Familja e Kiara Titos po kalon momente të vështira. Lajmin e trishtë ka qenë vetë moderatorja që e ka ndarë në rrjete sociale me ndjekësit. Kushëriri i shaj është ndarë nga jeta. Krahas postimit ai shkrua: ‘Një lajm që na tronditi të gjithëve familjarisht. Një nga njerëzit me shpirtin më të mirë, por aq i […]

Dalin pamjet nga ditëlindja e Kiarës dhe surpriza e Luizit

0
Kiara sot është vajza e ditëlindjes. Urimet kanë qenë të shumta të cilat ia kanë zbukuruar këtë moment. Sigurisht Luizi e ka surprizuar në mesnatë në një formë super romantike. Ai pak më parë ka ndarë pamjet nga ditëlindja. Kiara është shfaqur e përlotur dhe plot emocione. Linku:https://www.instagram.com/p/CshIUZRoost/ Burimi i fotos:https://www.instagram.com/p/CshIUZRoost/

Kiara feston ditëlindjen, Luizi e surprizon në mesnatë

0
Luizi dhe Kiara padiskutim janë një nga çiftet më të komentuara të momentit. Kiara po shijon shtatzëninë ku dhe shumë pak kohë e ndajnë çiftin nga prindërimi. Kujtojmë se familja e tyre do të bekohet me ardhjen në jetë të një vajze. Mirpo sot ka një tjetër gëzim në familjen e tyre. Kiara Tito, ka […]