Home Tag "kim kardashian"

Koha për të çelur ngjyrën e flokëve, Kim bën ndryshimin e papritur

0
Ngjyrat natyrale të flokut, janë padyshim më të preferuarat e çdo kohe. Këtë e dëshmojnë edhe vajzat e showbizit, të cilat i janë drejtuar parukiereve këtë fillim vere për të çelur ngjyrën e flokëve. Kësaj tendence i është bashkuar edhe Kim Kardashan e cila ka ndryshuar sërisht look, duke hequr dorë nga ngjyra e zezë. […]

Zbulohet emri i djalit të Kim Kardashian dhe Kanye West

0
Kim Kardashian është një ikonë e showbizz-it ndërkombëtar dhe kjo sigurisht si atribut i formave të saj fizike dhe i të pasmeve të saj që mesa duket kanë magjepsur miliona njerëz në Instagram. Në një postim të fundit në Instagram Kim Kardashian dhe burri i saj Kanye West, kanë zbuluar emrin e djalit të tyre të […]

“Divorci ishte brutal, sikur gjithë bota të urren”, ish-bashkëshorti i Kim Kardashian flet për ndarjen

0
Ish bashkëshorti i Kim Kardashian, Kris Humphries ka folur për martesën e tij e cila zgjati për vetën 72 ditë, martesë e cila u kritikua shumë. Por pavarësisht kritikave, ish-lojtari i basketbollit zbuloi se martesa e tij me me Kim Kardashian ishte ‘100% e vërtetë’. Gjatë një interviste për “The Players Tribune”, ish-lojtari i cili […]

Kim Kardashian shfaqet e në formë perfekte në pasarelë

0
Gjatë muajit të kaluar Kim Kardashian ishte në Montreal për pasarelën e Thierry Mugler, por vetëm të para dy ditësh postoi disa foto nga vizita e saj në Kanada. Në Instagram, Kimi shpërndau foto ku shihej me një veshje të bardhë shumë të ngushtë, që i tregonte format trupore me linja perfekte. View this post […]

Shtëpia e Kim Kardashian përfshihet nga flakët

0
Kim Kardashian është detyruar të braktis shtëpinë e saj në Kaliforni për arsye të një shpërthimi të madh nga ku vendi u përfshi në flakë. “Lutuni për Calabasas. Sapo u ktheva në shtëpi kisha një orë kohë që të paketoja gjërat për të evakuar shtëpinë tonë’ shkruan Kim në Instastory. Me anë të videove të publikuara, Kim […]