Home Tag "kim kardashian"

E zhveshur në prezencë të një mashkulli që nuk është i shoqi. Ç’ka ndhodhur me Kim Kardashian

0
Kim Kardashian është padyshim një divë në botën e showbizz-it. Llogaria e saj në Instagram ndiqet nga miliona fansa në mbarë botën. Kim Kardashian është një nga showgirl-et më seksi të botës rozë, për të cilat nuk kanë munguar edhe skandalet publike. Kanye West është liberal , sepse Kim nga ana tjetër nuk kursehet ti reklamojë […]

Njihuni me rivalen “XXL” të Kim Kardashian

0
Eshtë fanse e Kim Kardashian, të paktën kështu shprehet, por vetë Kim mund ta shohë më shumë si rivale. Tanya Love në Instagram numëron shumë herë më pak ndjekës sesa ylli amerikan i “reality show-t”, por postimet i ka po aq të nxehta sa idhulli i saj. …një rivale XXL i Kim Kardashian, nuk ka […]

Kim Kardashnian na përshëndet nga shtrati me pamje sensuale

0
Kemi parë fotot nga më të bukura të Kim, me sportive, me veshje shik por si kjo foto nuk e kemi parë asnjëherë më parë. Kim ka nisur fillimin e javës, shtrirë nga shtrati e veshur me një palë recipeta më të vogla nga masa e saj dhe me një pozicion shumë provokues.   Foto […]

Kur Kim Kardashian i vjedh modelin e syzeve Rashelit

0
Edhe kjo nuk na kishte shkuar në mëndje, që bukuroshja me famë botërore Kim të ndiqte në instagram personazhet publik Shqiptarë. Kimi jo vetëm që i ndjek por edhe herë pas here i vjedh modelin e flokëve, modelin e syzeve. Siç ka bërë këtë herë me modelin e syzeve të Rashelit. Madje vet Rasheli e […]

Nga kopje e Madonës në kopje e Kim Kardashian, Anxhelina Hadërgjonaj nuk gjen rehat me look-un

0
Eshtë tërhequr për pak kohë nga muzika por jo nga bota e showbiz-it. Fjala është për Anxhelina Hadërgjonaj e cila ka zgjedhur të jetë aktive në rrjetet sociale nëpërmjet seteve fotografike profesionale, ku edhe ekspozon më së miri format e saj fizike. Ditë më parë ajo postoi në ‘Instagram’ një foto me flokë të shkurtra natyrale, ku […]

Çfarë është Kim Kardashian para seksbombës ruse?!

0
Rivalja e Kardashian po tërbon rrjetet sociale me pozat e saj të zjarrta. Modelja e famshme ruse Anastasia Kvitko nuk e ka ndërmend të ndalet. Përpos portretit engjëllor, ajo ka forma fizike të rralla, të cilave nuk ua ndan dotë sytë. Këto linja pa më të voglin dyshim mund t’i ketë zili çdo femër. Anastasia ruse njihet ndryshe […]

Çaste provokuese nga Kim Kardashian shqipëtare

0
Fjolla Morina ka provokuar jo pak ndjekësit e saj me një body të zi shumë seksi. Në instagram Fjolla ka treguar se po punon me stilistin Mr.Rex dhe mban disa veshje të tij. Nuk dihet nëse kjo paraqitje lidhet me projektin e ri muzikor që Fjolla pritet ta sjellë në bashkëpunim  me Ingrit Gjonin e që […]

Ajo merr peng rrjetin vetëm me një foto. Por ç’heq Kim Kardashian për të pasur trupin më të klikuar në planet

0
Kim Kardashian është femra e rekordeve të ndjekshmërisë në rrjetet sociale. Provokimet janë pjesë e strategjisë së saj dhe këtë ia kanë huazuar miliona femra në botë. Por për të ngacmuar ndjekësit, duhet një trup i jashtzakonshëm. Kim së fundmi ka pozuar një foto në profilin e saj në instagram, ku shihet vetëm me të brendshme […]