Home Tag "komente"

Dafina pozon foto provokuese, DJ Geek bën komentin e pazakontë

0
Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe Dj Geek kanë qenë të lidhur për disa muaj me njëri tjetrin. Lidhja e tyre zgjati pak, megjithatë pavarësisht kësaj ata mbetën miq shumë të mirë me njëri tjetrin. Dafina është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas here foto ku shfaqet në super formë. Në […]

Çifti perfekt..,ja çfarë bëjnë për njëri tjetrin Jonida dhe Romeo

0
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes. Që pasi e bënë publike lidhjen ata i shohim gjithmonë bashkë ku shpesh herë nuk mungojnë edhe dedikimet romantike për njëri tjetrin. Ata janë gjithashtu mbështetës shumë të mirë të njëri tjetrit në projektet profesionale dhe këtë e kanë treguar shpesh herë […]