Home Tag "komenti si te gjitha mamate"

“Boll bëre si pjeshkëllesh!”, Rita Lati i bën komentin epik Rozës

0
Moderatorja Roza Lati është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj. Ndërkohë së fundmi ka publikuar një video përkrah mamasë së saj, aktores së mirënjohur të humorit Rita Lati, e cila ka shkaktuar mjaft të qeshura. Në video shihet Roza e cila po shihet para pasqyrës, […]