Home ShowBiz “Boll bëre si pjeshkëllesh!”, Rita Lati i bën komentin epik Rozës
“Boll bëre si pjeshkëllesh!”, Rita Lati i bën komentin epik Rozës
0

“Boll bëre si pjeshkëllesh!”, Rita Lati i bën komentin epik Rozës

0
0

Moderatorja Roza Lati është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Ndërkohë së fundmi ka publikuar një video përkrah mamasë së saj, aktores së mirënjohur të humorit Rita Lati, e cila ka shkaktuar mjaft të qeshura.

Në video shihet Roza e cila po shihet para pasqyrës, ndërkohë që reklamon kostumin që ka veshur, por nuk ka munguar komenti i mamasë së saj.

“Boll bërë si pjeshkëllesh. Mos më hap barkun. Rri i çik normal, çik serioze”- i drejtohet Rita vajzës së saj, ndërkohë që video karakterizohet nga doza humori.

Roza ka vetëm një pyetje pas gjithë kësaj: “Po ju, a i keni këto probleme me mamatë tuaja?”

“I kanë që çke me atë punë!”- i kthehet Rita e bindur.

Link: https://www.instagram.com/stories/roza_lati/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bht3yzqnZrD/