Home Tag "kritika"

Fansat kritikojnë Arbanën për pjesmarrjen në ditëlindjen e Besit, ja si përgjigjet moderatorja

0
Aktori organizoi një mbrëmje festive, por duke qenë në kohë pandemie, festa e tij me 30 të ftuar tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe madje duke qenë se ishte në shkelje të rregullave të gjithë pjesëmarrësit u gjobitën, po ashtu edhe pronari i lokalit ku u organizua festa. Ndërkaq moderatorja Arbana Osmani është kritikuar gjithashtu […]